Реклама
Коса

Дали ви се допаѓа оваа фризура на Нина Добрев?

Реклама

Ох.. погледнете ја оваа преубава плетенка на Нина Добрев што таа ја носеше на teen Choice Awards.

Маркетинг

Според мене, ова е нешто преубаво и јас навистина ќе ја пробам истата фризура во првата прилика. Што мислите, кае би можела да ја носам истата? Ви се допаѓа ли? Сепак, доколку сме полни со самодоверба, точно знаеме што сакаме, а и целиот останат аутфит е 100% во ред, оваа фризура може само да биде дополнителен секси елемент на нас. Се согласувате ли со ова?

Маркетинг

Јас сум повеќе од сигурна во тоа.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button