Реклама
Култура[тор]

Фото + Видео: Никол Кидман и сексуалните сцени во „Очи широко затворени“

Реклама

Никол Кидман прозбори во врска со сексуалните сцени во контроверзниот филм на Кјубрик „Очи широко затворени“ во кој глумеше со нејзиниот тогашен сопруг Том Круз.

Маркетинг

Во интервјуто дадено за магазинот „The Hollywood Reporter“ таа призна дека се двоумела во врска со некои сцени и дека дел од нив се и исфрлени од филмот.

Таков беше Стенли. Го користеше филмот како провокација и се преправаше дека божем се работи за нашиот сексуален живот. Ние не бевме свесни за тоа, но дефинитивно глумата во филмот немаше никаква врска со нашиот вистински приватен живот.

Маркетинг

Кидман ги демантираше озборувањата дека таа и Том Курз се разделиле токму поради филмот и потсетува дека тие се разделиле дури две години откако филмот беше сниман.

Многу пати ме прашуваа за што всушност се работи во филмот, но ниту јас до ден денешен не го разбирав потполно. Стенли никогаш не ни рече за што станува збор“ – призна актерката за The Hollywood Reporter.

{youtube}CoZJdil0_HI{/youtube}

Дали сте го гледале филмот? Што мислите за него?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button