Реклама
Нега и здравје

Погледнете како вежба најзгодниот веган во светот

Реклама

Фитнес мајсторот Френк Медрано не јаде месо и храна од животинско потекло и со помош на специјална исхрана и редовно вежбање го донел своето тело до совршенство.

Маркетинг

Френк важи за најсексапилен веган во светот, а снимката од неговиот тренинг покажува зошто е тоа така. Погледнете!

{youtube}RFPsvF3UOdo{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button