Реклама
Култура[тор]

Milla Jovovich: жежок зомби убиец

Реклама

Ако има две нешта кои мажите ги сакаат, тогаш тоа се секс и насилство. Milla Jovovich е добра и во двете и оваа сензационална убавица ќе го докаже тоа уште еднаш во петтиот дел од серијалот Resident Evil.

Маркетинг

Првично следниот Resident Evil беше планиран да биде поинаква приказна, но фановите не сакаа ниту да помислат на тоа без Мила да ја игра Alice. Па така навистина Resident Evil: Retribution ќе се појави во кината ширум светот каде и да е, а Мила Јовович несомнено ќе носи најздрави припиени аутфити додека растура зомбиеви мозоци. Само уште да имаше некој начин да се вметнат и пиво и фудбал во оваа равенка…

Погледнете ја малата галерија од Мила во жешки и опасни изданија од филмот, а потоа погледнете го и трејлерот!

Маркетинг

alt

alt

alt

{youtube}fetL5JuKGv4{/youtube}

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button