Реклама
Култура[тор]

Машки филмски ѕвезди – во ’женска кожа‘

Реклама

Дел од најславните актуелни машки филмски ѕвезди од Hollywood, беа подложени на Photoshop третман за make up и воопшто на целокупниот стајлинг. Погледнете го резултатот.

Ова значи дека после напорната работа во Photoshop, сите можеме да видиме како и колку добро некои од славните актери изгледаат во ’женско руво‘.

Маркетинг

Во галеријата која ние ја избравме за вас (но истата не е и наш продукт, едноставно ја позајмивме…) ќе видите ликови од самата А – листа на одбрани глумци од големата фабрика за соништа, Hollywood. Ова не треба да се сфати како потсмевање или сарказам, едноставно станува збор за забава наменета за сите, вклучувајќи ги и самите протагонисти.

После промената на бојата на коса и фризурата секако, бојата на очите и облеката, дали веднаш и од прва ќе погодите за кои фраери станува збор? Погледнете!

Маркетинг

alt

Tom Hanks како тетка Биберовска

alt

Harrison Ford – идеален за аудиција на „Сестрата на Indiana Jones”.

alt

Ова би било идеална маска за намалување на проблемите на Jason Bourne и откривањето на сите негови идентитети

alt

А што ќе кажете за најновата варијанта на најпознатиот вампир на светот?!

alt

Доктор кој?…нашиот омилен лик од малите екрани изгледа навистина одлично и како…

alt

Машко или женско…како и да е, оваа плавуша секс бомба едноставно ве тера да помислите на…

alt

Williem Dafoe? Ма дај…Ова е перфектна Мorticia Аddams!alt

Глупа и поглупа плавуша?! Па, не треба да бидете детектив за да откриете дека овој комичар не е вистинска жена. Иако би изгледал идеално во приказната за “Сестрите на Harry и Loyd”…

alt  

Без коментар – вистински пример за совршенство!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button