Македонската „Гранд ѕвезда“ со новите фотографии буквално го „зaпaли“ интернетот – природна убавица со тeлo од милион долари

Македонската Гранд ѕвезда има тeлo од милион долари

Фото: Принтскрин

Шапмантната пејачка со ова издание ги подигна веќе високите температури, посебно што важи за пејачка која е горда на својот природен изглед.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Имено, македонската поп пејачка Марија Груевска со своите најново фотографии на кои е во кocтими за капење ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Таа позираше во вакво опуштено издание, а нејзините фанови се воодушевени што можат да ја видат „под лупа“ и тоа гледано од сите страни.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Таа позираше покрај водата, со лицето свртена кон брановите, а во преден план се „најопасните“ делови од нејзиното тело.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Груевска со ова опасно и вpeло издание ја подигна и онака високите температури што ги имаме овие денови, а фановите не престануваат да и пишуваат коментари и комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Како изгледа телото на Марија гледано од овој агол, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Инаку, фановите ги забележаа и нејзините тетоважи, а посебно им се допаднаа оние што ги има во пределот на половината. Имено, таа од едната страна на папокот има нацртано птичка на која само главичкaтa и ѕирка од гaќичкитe, како и нотите што ги пее и кои се нацртани на стомакот.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Како изгледаат „ноџињата“ на оваа птица, е тајна што ја знаат само „избраните“, додека нотите и пеењето се за сите.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Уште еден детаљ што го забележаа сите

Многумина забележаа уште еден интересен детаљ, посебно што Марија во „Ѕвездите на Гранд“ покажа дека е екстравагантна пејачка.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Таа е склона и кон често менување на својата фризура, па се забележува дека сега има нешто посветла коса.

 

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Инаку, Марија и во Ѕвездите на Гранд речиси на секој свој настап ги шармираше сите со своите провокативни изданија.

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Таа не ретко носеше комбинезони што никого не оставија рамнодушен, а посебно со изданието кога се појави со змијата.

Инаку, пејачката ги воодушевува своите фанови и со тоа што не се обдува да ги разубавува своите фотографии како другите јавни личности, а Карлеуша по еден нејзин настап во „Ѕвездите на Гранд“ и порача дека изгледа неверојатно женствено и дека има тело какво сите жени посакуваат.

Фото: Принтскрин

„Најопасните“ изданија на Марија Груевска погледнете ги на крајот од галеријата што следува…

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Гранд.онлајн

Фото: Гранд.онлајн

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска

Фото: Принтскрин

Фото: Инстаграм/ Марија Груевска
(Visited 1.541 times, 1 visits today)