Реклама
Култура[тор]

Лезбејски секс со Eva Longoria

Реклама

„Eva Longoria по улогата на гладен сексуален прождрливец на мажи во Очајни домаќинки, во нејзиниот нов филм таа ја покажува својата лезбејска страна.“

Ева е главна ѕвезда во филмот  Without Men, кој е направен од режисерката Gabriele Tagliavini. Покрај неа во филмот глумат и Christian Slater и Oscar Nuñez, а за најатрактивната жешка сцена во филмот заслужени се токму Ева и нејзината колешка Kate del Castillo.

Маркетинг

Инаку во филмот се работи за некое зафрлено место во јужна Америка, каде целата машка популација е регрутирана од страна на комунистичките герилци, па така жените дома остануваат сами. Токму од тие причини овие две девојки се одлучуваат да навлезат во жешките игри.. Погледнете го трејлерот!

{youtube}NIb4Lbpr4a4{/youtube}

Маркетинг

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button