Реклама
Култура[тор]

ВИДЕО + ФОТО: Како изгледаат познатите додека водат љубов

Реклама

Погледнете ја новата кампања за филмот Нимфоманијак во која се појавуваат Шарлот Гинсберг, Удо Киер, Ума Tурман, Кристијан Слejтер и многу други познати актери како уживаат за време на секс.

Маркетинг

Станува збор за последнот филм на култниот режисер Ларис фон Триер, Нимфоманијак, кој има одлична кампања и кој ќе биде пуштен во „хардкор“ и „софт“ верзија во декември оваа година во Копенхаген. Во филмот се прикажува и разоткрива еротскиот живот на една жена од нејзиното рано детство, па се до нејзините средни години.

Погледнете го трејлерот за овој филм, a потоа погледнете ги и фотографиите од кампањата:

{youtube}CMnJDyv2a1Y{/youtube}

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button