Реклама
Култура[тор]

Крајот на светот дочекајте го во Штип

Реклама

Angels Cafe, местото што ви ги промени животите, местото што ви покажа да живеете затоа што само еднаш се живее, местото на кое ќе го сакате и крајот на светот.

Маркетинг

Дојдете со луѓето што ги сакате и проживејте ги последните часови на најлудата и последна журка заедно со нашите спасувачи: Dj Stefano, Dj NENNAT и DJ Borce Panov.

Бидете тоа што секогаш сте сакале да бидете, облечете го тоа што сте сакале да го облечете и спремајте се за КРАЈОТ НА СВЕТОТ.

Маркетинг

Менаџерскиот тим на Енџелс кафе најавува одлична забава и многу изненадувања…

Старт – 21часот.

Оди во Angels Cafe »

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button