Реклама
BEAUTYНокти

Колку посјајни, толку подобри: Еве ги најубавите идеи за новогодишен маникир (Фото)

Реклама

Без интересен и впечатлив маникир, ниту еден стајлинг не е комплетен.

ФОТО: Shutterstock

Веќе е оној период во годината каде што се’ е во знакот на интересните декорации и време е да размислувате за новогодишната ноќ. Во оваа празнична еуфорија, релиси секоја жена заборава на ноктите.

https://www.instagram.com/p/BdBmAtPHBym/?utm_source=ig_embed

Маркетинг

Но, ние ги пронајдовме најинтересните маникир идеи кои може да ви послужат како инспирација. Во овие денови ништо не е премногу, па бидете креативни и забавувајте се со шарите на ноктите.

https://www.instagram.com/p/B2WzGyjAoLL/?utm_source=ig_embed

Маркетинг

https://www.instagram.com/p/BqyN65DHgrJ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BcaqqsEgpnt/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B3NFZB4F2mQ/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B4Co4pFFzc6/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B5DQKPinAmx/?utm_source=ig_embed

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button