Реклама
Коса

Која фризура на Ријана ви се допаѓа најмногу?

Реклама

Откако се појави на светската музичка сцена Ријана стана позната трендсетерка, меѓу останатото, и поради нејзините екстравагантни фризури.

Маркетинг

Речиси и не може да се види со иста фризура два пати, а девојките ширум светот редовно го копираат нејзиниот стил.

Денес на „тапет“ е бојата на нејзината коса. Кога прв пат се појави на сцената Ријана беше бринета, за потоа да ја смени бојата во темно црна, па повторно да се врати на светлата кафена боја. За кратко време се појави на сцената како русокоса и потоа БУМ! Ријана станала црвенокоса! И тогаш кога мислевме дека завршила боењето на косата Ријана повторно не изненади кога се појави како бринета. Моментално Ријана има црна коса.

Маркетинг

Се прашуваме која боја ќе биде следна? А, вас драги читатели ве прашуваме како Ријана ви се допаѓа најмногу?

Погледнете ги сликите и стиснете Like на вашиот фаворит!

{simplepopup}

{/simplepopup}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7030-koja-frizura-vi-se-dopagja-najmnogu?slika=1 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7030-koja-frizura-vi-se-dopagja-najmnogu?slika=2 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7030-koja-frizura-vi-se-dopagja-najmnogu?slika=3 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7030-koja-frizura-vi-se-dopagja-najmnogu?slika=4 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button