Реклама

Kim Kardashian како тигрица

Реклама

„Нашата и ваша Кими, се облече во секси тигрест костим за капење и „зар‘же“ пред објективите…“

Маркетинг

Оваа доминантна девојка продолжува да работи на својата кариера како што и работеше досега – брзо и лесно, менувајќи ја облеката на себе и локациите на своите фото сесии ! (Со по некое home video измеѓу ова и reality show-ата).Знаејќи ја приказната за тоа како таа стана популарна „преку ноќ“, Kardashian сéуште има водечка позиција во Шоубизнисот.

Ние овој пат за вас подготвивме една доста секси фото сесија на Ким во која таа, заедно со уште еден модел позираат покрај затворен базен. Оваа прекрасна Ерменка носи костим во црвена боја со додатоци од тигреста текстура, бои кои симболизираат страст, и поинтересното – мачкина привлечност! Исто така и нејзината придружничка воопшто не е за потценување. Облечена во бел костим, ве предизвикува да паднете на нејзиниот „невин“ изглед!

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button