Реклама
Култура[тор]

Караоке шоу во Paradiso

Реклама

…со Ненад и DJ Нико. Најдобрите македонски и YU хитови!

Маркетинг

Резервации на:

078/ 473-248 и 070/ 971-657

Маркетинг


ВРЕМЕ:
11. 01.2012, и секоја среда до крајот на јан, 23.50ч.

ЛОКАЦИЈА:
Paradiso

ЦЕНА:
Слободен влез

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button