Реклама
Модни совети

Како да носите еден ист џемпер на 16 различни начини

Реклама

Минатата година си купивте прекрасен џемпер но веќе ви здосади да го носите истиот?

Не се вознемирувајте, вашиот омилен џемпер можете уште да го искористите, и тоа во многу различни комбинации.

Маркетинг

Погледнете како БЕЗ да интервенирате со ножички и игла можете обичниот џемпер да го направите фустан, корсет, здолниште, топ…

{youtube}AGdRQoNtQaQ{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button