Реклама
Култура[тор]

Judast Priest&Whitesnake во Белград

Реклама

Артист: Judast Priest&Whitesnake
Дата:01.07.2011
Место: Белградска Арена

Карти:  1600 партер
2100 фан пит

Во Белград на 1- ви Јули се очекува голем Havy Metal спектакл. Доаѓаат едни од најголемите бендови во Hard Rock индустријата: Judast Priest&Whitesnake.  

Маркетинг

Настанот е во организација на АВалон Продукција со Белградската Арена.

{youtube}ujnH4yNqL8E{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button