Реклама
Култура[тор]

Jazz & Wine

Реклама

09.01.2012, понеделник, 21.00ч.

Маркетинг

Време  :

09.01.2012, понеделник, и Секој понеделник во 21:00

Маркетинг

Локација :

ФОРЦА спортски центар

Цена  :

Слободен Влез

{youtube}9TpvTEb4BaQ{/youtube}

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button