Ja обожаваат сите жени, но ретко која може да си ja дозволи – ќе се ИЗНЕНАДИТЕ од богатството што Цеца го крие во плакарите!

Популарната фолк пејачка не штеди кога е во прашање брендираната облека, но и модните додатоци.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Тоа можевме да го видиме и неодамна кога се пофали со своите нови сандали од Ботега Венета кои ја чинеа само 1100 евра.

Но Цеца Ражнатовиќ која делува како некој што не сака премногу да се експонира со својата брендирана облека, овој пат не можеше да издржи, а да не се пофали и со новите модни додатоци што ги има во своите плакари.

Имено, популарната фолк пејачка на својот Инстаграм профил објави фотографија на која можеме да ги видиме нејзините нови чизми и чанта.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Во прашање се модели од добро познат бренд кои чинат неколку илјади евра, а кои пејачката ги обожава.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Познато е дека Цеца води грижа за својот изглед, а бордо чизмите и чанта во иста боја се хит за оваа сезона.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Во прашање се класични модели од Шанел кои никогаш не излегуваат од мода, посебно чантата која со овој дизајн може да се носи во милион комбинации.

Што се однесува до цената на овој шик модел што никогаш не излегува од мода, таа од година во година расте, па сега на официјалната страница на овој бренд може да се види дека Цеца само за чантата потрошила 7762 евра.

Инаку, токму чантите од овој бренд важат за едни од омилените во плакарите на Цеца.

Не е познато колку точно модели има таа во својата колекција, на ако земеме во предвид дека само во изминативе месец дена ја видовме со пет-шест различни чанти од овој бренд, од кои на пример само моделот што ќе го видите во продолжение чини преку 2300 евра, тогаш ќе дојдеме до заклучокот дека Ражнатовиќ во своите плакари дефинитивно крие богатство од кое на многу жени ќе им застане здивот.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Впрочем само за овие два стејтмент модели на чанти Цеца има потрошено преку 10.000 евра, па повеќе од сигурни сме дека колекцијата што популарната балканска пејачка ја има во своите плакари вреди многу-многу повеќе.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

a

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
(Visited 460 times, 1 visits today)