Реклама
Култура[тор]

Ви се допаѓа ли новиот спот на Каролина?

Реклама

Излезе новиот спот на нашата пејачка и дива Каролина Гочева.

Станува збор за песната „Тој“, чија музика е на Никола Перевски – Перо, аражман на Бертен Аслани, а текст на Владимир Крстевски – Франц. Спотот е во режија на Дарко Мораитов, а камера и директор на фотографијата е Драгољуб Николовски.

Маркетинг

{youtube}kNxWyT3duc0{/youtube}

Ви се допаѓа ли песната?

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button