Реклама
Коса

10 интересни фризури

Реклама

„Еве ви неколку интересни фризури кои што можете да ги испринтате, да ги ставете во паричникот и да ги понесете со вас доколку, неделава, решите да идете на фризер.“

Маркетинг

Ништо спектакуларно, невообичаено, туку, едноставно, да внесете една мала промена во вашиот изглед со која што ќе се чувствувате поубава и повесела. А доколку сеуште немате ваш личен фризер, тогаш погледнете ги нашите предлози тука

alt

Маркетинг

  alt

alt

  alt

alt

  alt

alt

  alt

alt

  alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button