И Ана како и Радмила Шекеринска го обожава овој детаљ – многумина изненадени од она што премиерката Брнабиќ го има на себе

Совршено издание на премиерката

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, се обрати пред јавноста и ги изненади присутните со нејзината модна комбинација.

Во прашање е елегантно бело сако, под кое Брнабиќ носеше тренди кошула која одлично се вклопи во комбинацијата, што го направи целокупното издание да изгледа многу деловно и во исто време многу елегантно.

Фото: Принтскрин (Ало)

На сите ни е јасно дека ваквите сакоа им се омилени на многу деловни жени, а една од нашите познати политичарки која речиси на секоја конференција за новинари ќе покаже ново, кое исто така многу добро и стои, е и нашата министерка за одбрана, Радмила Шекеринска.

Фото: Фејсбук/ Радмила Шекеринска
Фото: Фејсбук/ Радмила Шекеринска
Фото: Фејсбук/ Радмила Шекеринска
Фото: Фејсбук/ Радмила Шекеринска
Фото: Фејсбук/ Радмила Шекеринска
Facebook Comments
(Visited 238 times, 1 visits today)