Реклама
Коса

Што ќе кажете за оваа фризура на Хали Бери?

Реклама

Еве како изгледаше оваа убавица на премиерата на „The Call“ во Чикаго пред некоја вечер.

Маркетинг

Па, што ќе кажете за нејзината нова секси фризура? Дали ви се допаѓа или не? :))

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button