Реклама
Култура[тор]

Green Fest 3, Сабота 09. март во Штип

Реклама

GREENFEST- најкултниот настан во регионот под Исарот. Ново време ( 9ти март); старо место, на кое ќе се случи вистински BOOM- Дом на млади.

Маркетинг

Нов перформанс, но во стара, докажана организација. Атмосфера што ќе ни даде “крилја”, а ќе биде предизвикана од неповторливите, динамични и специфични вибрации на познатиот Dj Saso Recyd. Претходно загревање со штипските Dji Borce Panov и Dj NENNAT.

{youtube}c_QrkMlKYdQ{/youtube}

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button