Реклама
Култура[тор]

Green Beach Feastival – Охрид

Реклама

„Од 27-ми јуни стартуваше продажбата на билетите за Green Beach Feastival кој треба да се одржи на 29 јули на плажата Парк во Охрид.“

Ова е втор фестивал во организација на Octopussy Entertainment и Password Production, по првото издание на овој фестивал кој беше минатата година и кој што го посетија преку 10.000 луѓе.
Оваа година гостите ќе ги забавуваат Carl Cox и John Digweed, па знаејќи ги добро овие имиња, можеме уште сега да речеме дека забавата ќе биде повеќе од добра.

Маркетинг

Билетите можат да се набават преку mktickets.mk или во сите познати продажни места за билети во Македонија. 

alt

Маркетинг

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button