Реклама
Култура[тор]

Ѓоковиќ во филм на Sly

Реклама

Sylvester Stallone надева дека неговиот нов филм уште во стартот ќе се здобие со предност, со тоа што во него ќе го стави најдобриот тенисер на денешницата, србинот Новак Ѓоковиќ.

Маркетинг

Станува збор за продолжение на филмот The Expendables на Stalloone од 2010г. и исто како и во првиот дел и во овој ќе има еден куп тепачки, експлозии и слични срања. Но сепак морале малку да го изменат за да ја направат појавата на најдобриот светски рекет пореална и поблиска до гледачите.

Акциониот продолжеток, во кој исто така ќе настапат и Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis и Chuck Norris, во моментот се снима во Бугарија. А Sly го покани Ноле на снимање на во бугарската престолнина. Тој во своите сцени ги сними минатиот четврток, во едно складиште во близината на Софија.   

Маркетинг

Значи, Rambo, Terminator, Новак во сред Бугарија како шверцаат Молдавки на клетите Турци во Долина на Волците, а на крајот доаѓа Chuck Norris и на сите им ја крши кичмата.

Ај наздравје ретардација за идните гледачи!

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button