Реклама
Култура[тор]

Гласајте за Таксират и освоете билети за најдобрите европски фестивали

Реклама

„Таксират повторно е номиниран за фестивалската награда Best Overseas Festival (најдобар странски фестивал), а овогодинешните победници ќе бидат прогласени на 15 ноември во лондонскиот British Music Experience.“

Доколку сакате да гласате за Таксират, тоа можете да го направите на официјалната страна на Festival Awards https://www.festivalawards.com/vote/. Секој што ќе гласа ќе може да ја освои наградата „Dream Summer“ која што се состои од по два билета за присуство на секој победнички фестивал од оваа година, т.е. на сите оние фестивали кои ќе бидат победници во 15-те категории.

Маркетинг

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button