Реклама
Коса

Фризурите на Елена Ристеска-Ивановска

Реклама

Неодамна, македонската поп-пејачката Елена Ристеска-Ивановска, сосема пријатно не изненади со нејзиниот нов секси имиџ.

Маркетинг

Сега нејзината коса е со преубава, силна црвена боја, а нејзините очи – зелени, па така, таа сега доби еден сосем нов и неодолив изглед. НО, тоа секако не е се во врска со нејзините промени, бидејќи Елена заедно со нејзиниот стилист Даниел Николовски најавуваат и ред други, а се сѐ цел промоција на новиот албум, кој треба да се појави наскоро.

Слатката Елена низ годините често знаеше да не изненади со нејзините интересни фризури, а воедно и да ја воодушеви својата верна публика. Погледнете неколку нејзини различни фризури пред таа конечно да се одлучи за црвената боја, која, како што веќе рековме – перфектно и стои.

Маркетинг

 

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=1 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=2 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=3 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=4 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=5 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=6 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=7 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7409-frizurite-na-elena?slika=8 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

Која од овие фризури на Елена ви се допаѓа најмногу? Гласајте со Like или запишете го вашето мислење во коментарите!

{simplepopup}

{/simplepopup}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button