Реклама
Коса

Топ 20 фризури за на свадба во 2012

Реклама

Без разлика дали станува збор за вашата свадба или пак, ја имате честа да бидете гостинка на нечија свадба, овие свадбени фризури се како создадени за вас.

Маркетинг

Ги има во сите стилови, од оние класичните, па се до оние, малку поавангардните, кои ни доаѓаат директно од последните случувања во светот на модата. Погледнете и одберете го она што ви се допаѓа најмногу, а кога ќе ви потреба истата фризура, вратете се на нашиот портал и побарајте некој од најдобри фризери кои можете да ги најдете само тука..

« PREV  NEXT »

Маркетинг

{JFBCLike url=http://stipka.com.mk/moderna/beauty/7225-frizuri-svadba-2012?slika=1 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

« PREV  NEXT »

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Следна страница

Поврзано

Back to top button