Реклама
Коса

Најубавите фризури за невести

Реклама

Потребна ви е инспирција за невестинска фризура?

Погледнете ги овие преубави девојки и обидете се да копирате нешто од нивниот стил доколку сакате да бидете најубавата невеста во вашиот град.

Маркетинг

Принцезата Дијана

Маркетинг

Farrah Fawcett

Katie Holmes 

Joan Collins

Jade Jagger

Види ја целата галерија тука »

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button