Реклама
Култура[тор]

Фотографии од пар рокери

Реклама

Едиторијалот Tati Cotliar Twin #5 го прикжажува 20-годишниот аргентински фантастичен модел Jason Kibbler со младата руска манекенка во фантастично светло…

Маркетинг

Едиторијалов освен Jason Kibbler, ја вјлучува 19-годишната Yuri Pleskun, двајцата играјќи боеми рокери кои како пар се забавуваат низ Brooklyn, водејќи безгрижен живот, реминисцент на познатите богати двојки како Sid Vicious и Nancy Spungen, или Kurt Cobain и Courtney Love.

После промоцијата на овој едиториал, Tati Cotliar се префрлија на познати профитабилни кампањи за елитни дизајнери како Vivienne Westwood, Prada, Lanvin for H&M, и Chanel.

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button