Реклама
Култура[тор]

Фотки на прекрасен меланхолик

Реклама

„ Прекрасна фотографска колекција на Carter Smith, во која Nadia Vodianova се покажува во збунето ниво на свест, е исполнета со тонови на нежност, кршливост и конфузност… “

Маркетинг

Фото хроникава носи исглед и чувство на патување, но наместо донесувањето на испробаните и вистински грижи без авантура кои би биле очигледни архетип да се искористат, Carter ја вади мелахолијата од Nadia, пријажана во рефлективнава серија мистериозно ефективни фотографии.

alt

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button