Реклама
Култура[тор]

Препорака за филм: Bad Teacher

Реклама

Кој, што и како? Режисерот Jake Kasdan кој го режираше урнебесниот “Walk Hard: The Dewey Cox Story” и овој пат направи интересна комедија со Cameron Diaz, Justin Timberlake и Jason Segel.

Маркетинг

Убавата и како што ја знаеме префинета и софистицирана Cameron, овој пат е заебана учителка која пие, пуши, дува трева и пцуе по учениците. Во денешно време кога ученикот е неприкосновен владетел на училницата и може да го тужи професорот и за ’крив‘ поглед, ваквите заплети се одлична подлога за комедија. Но на оние од нас кои оделе во школо кога учителските навреди и шамари беа составен дел од образованието, нема баш да им биде смешно! Не смееме да заборавиме да ја напоменеме сцената во која Cameron Diaz во маичка и шорцеви пере автомобил. Па така….

{youtube}VihlsPKMh4U{/youtube}

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button