Реклама
Култура[тор]

Еротска сцена со Emily Browning

Реклама

„Треба да им се заблагодариме на сите оние што уживаат да гледаат филмови, па ја туркаат филмската индустрија во нагорна линија, а со тоа и овие секси ѕвезди да се соблекуваат пред камерите.“

Маркетинг

(Ова секако не се однесува на оние што симнуваат филмови преку торенти, т.е. до нас, Балканците!)

Прекрасната актерка Emily Browning има „тешка“ еротска улога во нејзиниот нов филм Sleeping Beauty, каде таа се соблекува во долна облека и позира пред дузина дедиња. Што точно се случува во филмот немам појма (сеуште не сум го гледал!), но судејќи според сликите, таа е „лесна девојка“ која што ќе треба да ги задоволи овие белокоси момчиња! Доволен поттик да се изгледа филмот, нели?

Маркетинг

alt

alt

alt

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button