Реклама
Култура[тор]

Ела Дворник, нова сензација од Хрватска

Реклама

Малата и откачената Ella, ќерка на кралот на фанк музиката од овие простори, Дино Дворник, не престанува „пријатно“ да ја изненадува јавноста.

Маркетинг

Откако најпрво се појави во спот во кој се гледа како и го бакнува задникот на својата пријателка и јаде заедно со мачките, таа објави на нејзиниот Твитер профил:

“Вие само уживајте во заводот за вработување, а јас и понатака ќе провоцирам за дебели пари кои што ќе ги заработам преку барата. Трудот секогаш се исплаќа!“

Маркетинг

 

Сигурна е во себе оваа откачена тинејџерка која има целосна подршка од нејзините родители, кои добро знаат каков е светот и шоубизнисот и воопшто немаат проблем со тоа. Според нејизното кажување, нејзината намера е да го освои јапонскиот пазар, а еден од нејзинит спотови во моентот се врти на МТВ.

Инаку, конкретно за спотот Hentai, во кој го лиже задникот на нејзината пријателка (уф.. ете.. го изговоривме тоа!) песната е напишана од неа и рефренот е на јапонски јазик што го има учено во приватно училиште.

{youtube}TSbPl5h1kHY{/youtube}

Таа на јапонскиот пазар ќе се претстави како Eli E.

{youtube}68LK4RjLT7Y{/youtube}

Браво за Ella! :)

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button