Една реченица која го опишува животот на секој хороскопски знак во 2020 година

Секоја нова година претставува нов животен циклус, а еве што ни предвидува кратката астро прогноза за 2020 година.

ФОТО: safety4sea.com

Овен – Време е за нови победи!

Бик – Остварување на најубавиот сон

ADVERTISEMENT

Близнаци – Ќе почувствувате нова животна радост

Рак – Ќе ви се врати нешто убаво од минатото!

Лав – Нема да се откажете од зацртаните цели

Девица – Време е за семејни радости

Вага – Ќе ја почувствувате долгопосакуваната хармонија!

Скорпија – Сите работи ќе се свртат во позитивна насока

Стрелец – Судбинска средба е пред вас

Јарец – Повеќе време ќе посветувате на себе

Водолија – Ќе сфатите што е важно и ќе се фокусирате на тоа

Риби – Ќе останете позитивни за своите ставови

 

Facebook Comments
(Visited 1.944 times, 1 visits today)
Loading...