Реклама
Коса

Каква фризура и стои подобро на Ријана – долга или кратка „pixie“?

Реклама

Исто како и со трендовите, славните девојки ги менуваат своите фризури и од сезона во сезона се појавуваат со различен изглед.

Па така, сите се сеќаваме на Ријана, кога во 2012 на доделувањето на МТВ наградите, се појави со кратка „pixie“ фризура, додека во 2013 пак, на Grammy наградите – со проѕирен црвен фустан и со долга коса.

Маркетинг

Која фризура подобро и стои на оваа убавица?

Маркетинг

Девојки, доколку имате коментар и сакате да се приклучете на темата „Што мислите за кратката ’pixie’ фризура“ направете го тоа на нашиот форум на следниов линк:

http://stipka.com.mk/forum >

{simplepopup}

{/simplepopup}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button