Реклама
Култура[тор]

Трејлер: Conan the Barbarian

Реклама

Кој, што и како? Marcus Nispel, Германец специјализиран за деградирање на класиците на нашето детство како Тексашки Масакар со Моторна Пила и Петок 13, сега решил да направи нова турлитава со ’Конан‘.“

Искинатите гаќи на гувернерот на Калифорниа овој пат ќе ги навлече Jason Momoa, нам единствено познат по улогата на Ronon Dex во “Stargate: Atlantis”, а што се однесува до приказната – стандард: дел тепачки во кафани, дел колење, дел ’плескање‘ во варварски стил. Со нагласок на клањето, Конан и овој пат војува со злобниот Khalar Zym, проклетникот кој го убил татко му и му го запалил родното село, но и со неговата ќерка, злобната вештерка Rose McGowan.

Маркетинг

{youtube}o1iJZIMddpM{/youtube}

alt

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button