Реклама
Култура[тор]

Chris Brown x Wiz Khalifa x Big Sean “Till I Die”

Реклама

Оваа видео е омилено на многу луѓе во светот. Прилично интересно, со оглед дека никогаш ги немаме видено овие тројца артисти заедно, а најверојатно тоа нема да се случи никогаш повеќе.

Маркетинг

Музиката и текстот се фантастични, сето тоа надополнето со препоснатливоста на секој од овие музичари, како што вели Big Sean:

Pimps up, hoes down….

Маркетинг

{youtube}59oMayHT3Uo{/youtube}

Види ја нашата нова WELCOME страница на Facebook.

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button