Реклама
Култура[тор]

Проекција на “Children of Heaven” во Менада

Реклама

Филмот кој ги собра наградите на Montreal, Newport и Singapore, може да го гледате во Менада, на 11.01.2012, среда, со почеток во 21.00ч.

Маркетинг

Чевлите на Zohre се изгубени; нејзиниот постар брат Ali ги изгуби. Тие се сиромашни и нема чевли за Zohre додека тие не дојдат до идеја: ќе користат еден пар чевли, оние на Ali. Училиштето е на исчекување… Ќе успее ли планот?

ВРЕМЕ:
21.00ч.

Маркетинг

ЛОКАЦИЈА:
Менада – Скопје

ЦЕНА:
Слободен влез

{youtube} dqxvZeQsVzY{/youtube}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button