По Цеца и нејзината убава наследничка се coблeче и направи хaoc на социјалните мрежи – мајката и ќерката ja зaпaлија Црна Гора!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ веќе некое време ужива во Црна Гора, а со неа е и нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

Фото: Принтскрин

Цеца го имаше својот прв настап во Будва по подолго време, па реши да остане уште некое време и да се одмори.

Познатата фолк пејачка на црногорското приморје ужива заедно со својата ќерка и нејзините пријатели, а откако деновиве објави неколку фотографии на кои можевме да ја видиме и во костими за капење, слични фотографии сподели и нејзината наследничка.

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Имено, Анастасија која е активна на својот Инстаграм редовно споделува фотографии од своите годишни одмори.

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Овој пат таа позираше на јахта во минијатурен костим за капење, со кој го истакна своето исончано тело.

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Таа со овие фотографии привлече големо внимание на социјалните мрежи, па следуваа бројни коментари од фановите на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Истаграм/ Анастасија Ражнатовиќ
(Visited 1.137 times, 1 visits today)