Реклама
Култура[тор]

Carl Cox во Белград

Реклама

Благодарение на Авалон продукција, ДЈ легендата Carl Cox ќе настапи и ќе има свое незаборавно шоу во Белград.

Маркетинг

Настапот ќе се одржи на 28 април во Belexpo – центар, а влезниците ќе чинат 1500 денари. Истите можете да ги најдете во продажба и во Македонија на сите продажни места на сервисот kupikartizase.com. На овој настап ќе биде презентирано последното албумско издание на Carl Cox – All Roads Lead To The Dancefloor, a воедно ќе им биде пренесена и дел од атмосферата од прочуената журка Revolution која што Carl веќе 10 години по ред ја организира на Ибица.

{youtube}nAliBWoKaUc{/youtube}

Маркетинг

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button