Реклама
Коса

Дали ви се допаѓа новата фризура на Бритни Спирс?

Реклама

Бритни на хуманитарната журка на Елтон Џон се појави со нова фризура (за разлика од Хајди Клум која пак, се појави со ново деколте!).

Маркетинг

Нејзината светла и руса коса овој пат беше со потемнета, кафена нијанса, боја која навистина не изненади сите, бидејќи не сме навикнати да ја гледаме во такво издание.

Ви се допаѓа ли нејзниот нов имиџ?

Пријавете се за наградата „Бесплатно бојадисување на коса како на султанката Хурем“ тука.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button