Поглед од милион долари – ова е новата куќа на Марина Дојчиновска во Гари со чардак како во рајот
Наши ѕвезди

Поглед од милион долари – ова е новата куќа на Марина Дојчиновска во Гари со чардак како во рајот

Поранешната македонска водителка Марина Дојчиновска слободното време често го поминува на својот имот во село Гари. Нејзиниот татко води потекло…
Познатиот скопски фраер на плажа со две убавици – фотографија која ќе ве разнежни
Наши ѕвезди

Познатиот скопски фраер на плажа со две убавици – фотографија која ќе ве разнежни

Иван ги воодушеви своите обожаватели со една фотографија на Инстаграм. Фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов неодамна стна татко и…
Адријана Кеш го покажа најважниот маж во нејзиниот живот, па му се обрати: „Многу ме нервираш“
Наши ѕвезди

Адријана Кеш го покажа најважниот маж во нејзиниот живот, па му се обрати: „Многу ме нервираш“

Адријана Ацевска долги години е дел од македонската музичка сцена, а во јавноста е позната како Адријана Кеш. Овој надимак…
Еве како Цаци од Сител ужива со сопругот – романтичната фотографија открива многу за нивната љубов
Наши ѕвезди

Еве како Цаци од Сител ужива со сопругот – романтичната фотографија открива многу за нивната љубов

Водителката на телевизија Сител, Славица Арсова, заедно со својот сопруг и колега Александар Спасовски во романтично издание. Познатиот новинар од…
Нашата позната фолк-пејачка процвета по разводот – слободна жена која плени каде и да се појави
Наши ѕвезди

Нашата позната фолк-пејачка процвета по разводот – слободна жена која плени каде и да се појави

Изгледот на Анета се почесто се коментира на социјалните мрежи Една од омилените македонски пејачки на народна музика, Анета Љумаковска,…
Ја нападнал сопругата, таа го претепала и го исфрлила пред болница
Вести

Ја нападнал сопругата, таа го претепала и го исфрлила пред болница

Мажот кој утринава беше пронајден со повреди по целото тело на влезот во Здравствениот дом во Градишка, Босна, бил претепан…
Скопска фирма бара работници – нудат месечна заработка до 90.000 денари!
Вести

Скопска фирма бара работници – нудат месечна заработка до 90.000 денари!

ДОРА ИНВЕСТ има потреба од вработување на: БРОКЕР за Недвижности со и без работно искуство Нудиме: одлична заработувачка од 30.000…
Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше
Новости

Марија Шерифовиќ прв пат отворено за таткото на нејзиното дете – овие детали никој не ги знаеше

Марија Шерифовиќ беше гостинка во „Амиџи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ каде отворено зборуваше за својот син. Во емисијата водителот…
Не постои друг ваков пејач како ОВОЈ МАКЕДОНЕЦ – камионџијата Андруш е хит на целиот Балкан
Наши ѕвезди

Не постои друг ваков пејач како ОВОЈ МАКЕДОНЕЦ – камионџијата Андруш е хит на целиот Балкан

Распеаниот камионџија со потекло од Македонија, Андруш Ангелковски, стана популарен на целиот Балкан со неговите видеа. Тој видеата ги снима…
Back to top button