Пеачот се разведе од сопругата, па го „фатија“ со Боки – фотографијата е хит, горат социјалните мрежи
Наши ѕвезди

Пеачот се разведе од сопругата, па го „фатија“ со Боки – фотографијата е хит, горат социјалните мрежи

Бесценети моменти, напиша Боки Контроверзниот Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, откако излезе од затвор постојано е во центарот на…
Мартин од „Некст тајм“ покажа како го гали стомакот на бремената сопруга – и двајцата блескаат од љубов
Наши ѕвезди

Мартин од „Некст тајм“ покажа како го гали стомакот на бремената сопруга – и двајцата блескаат од љубов

Мартин Филиповски или во јавноста познат како Мартин „Некст тајм“ викендов ја круниса љубовта со ракометарката Андреа Белеска. Познатиот музичар…
Повеќе ги знаеме српските и бугарските пеачи од нашите – искрено со Даце Николовски
Интервју

Повеќе ги знаеме српските и бугарските пеачи од нашите – искрено со Даце Николовски

Немаме вистинска музичка продукција како соседниве земји, немаме доволно музички емисии“, вели пеачот Даце Николовски „Започнав да пеам уште во…
Каде се сестрите Мојсови? Некаде на Егеј
Наши ѕвезди

Каде се сестрите Мојсови? Некаде на Егеј

Каде се познатите сестри Мојсови за продолжениот празничен викенд? Најверојатно овие денови ги минуваат на Егеј. Така е објавено на…
И оваа Македонка има големи шанси да триумфира во „Ѕвездите на Гранд“ – и болна го украде шоуто
Наши ѕвезди

И оваа Македонка има големи шанси да триумфира во „Ѕвездите на Гранд“ – и болна го украде шоуто

Македонката Мелиса Зијадиќ има 18 години и со својот последен настап повторно растури во „Ѕвездите на Гранд“. Претставниците на жирито…
Мики Секуловски со песната „Ја излези Ѓурѓо“ растури во „Ѕвездите на Гранд“ – овој глас беше пресуден
Наши ѕвезди

Мики Секуловски со песната „Ја излези Ѓурѓо“ растури во „Ѕвездите на Гранд“ – овој глас беше пресуден

Мики повторно освои шест гласови Велешанецот Мики Секуловски се пласираше во финалето од „Ѕвездите на Гранд“, додека Мирза Пандур кој…
Back to top button