Таа е родена за скандали – кога ќе видите што носи на нозете, во комбинација со минијатурните бикини, ќе се прекрстите и со двете раце

Оваа девојка е без влакна на.. јазикот!

Познатата актерка и манекенка Бланка Бланко и едно обично одење на плажа може да го претвори во вистински скандал. Особено кога ќе се појави во едно вакво провокативно издание кое можеби на прв поглед изгледа нормално, но се додека не забележите дека носи крзнени „Ugg“ чизми во комбинација со костим за капење. А најголемиот шок следува кога ќе видите како изгледа во задниот дел, односно дека тангите и се минимум два броја помали, па сите се прашуваат како воопшто успеала да ги провлече низ нозете.

ADVERTISEMENT

Но тоа очигледно не и пречи на Бланка …

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.