Реклама
Коса

Бијонсе откри нова фризура! Дали ви се допаѓа?

Реклама

Погледнете ја оваа грациозна и преубава фризура на Бијонсе и кажете ни во коментарите дали ви се допаѓа?

Доколку сакаме да го доловиме „коренот“ на оваа фризура, таа преставува комбинација од двата најголеми тренда во 2012 и 2013 година, а тоа се „омбре фризурите“ и „коса целата префрлена на една страна“. Но, тоа не е се. Во оваа интересна фризура се чувствува и духот на 70-те, а што се однесува до нејзината природна, румена шминка – таа одлично се вклопува во новата „пост-ретро“ приказна на оваа девојка. Се согласувате?

Маркетинг

Ви се допаѓаат ли овие бранови на Бијонсе?

Фото: Getty Images

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button