Реклама
Култура[тор]

Bieber во дует со Spears

Реклама

„Популарниот канадски пејач Justin Bieber сака да направи дует со Britney Spears.“

Тој тоа го има изјавено за Дигитал Спај. Инаку ова момче ги растури светските топ листи, а откако во 2009 година се појави со хитот One Time, направи уште најмалку 20 хитови кои досегнаа до првото место на топ листите. Сето ова ќе биде вистински предизвик за „рефрешираната“ Britney.

Маркетинг

{youtube}kffacxfA7G4{/youtube}

 

Маркетинг

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button