Реклама
Култура[тор]

Beyonce ги распродаде билетите за секунд

Реклама

„Beyonce ќе настапува во еден елитен клуб во Њујорк, четири вечери по ред, промовирајќи го нејзиниот нов албум.“

Маркетинг

Картите за првата вечер, а и за останатите, беа продадени за рекордно брзо време (помалку и од една минута) со што оваа поп икона повторно докажа дека е на врвот на својата кариера. Атмосферата во клубот ќе биде интимна, а Beyonce ќе ги изведува исклучително песните од нејзиниот нов албум.

altЗа останати содржини од нашиот Тефтер, кликни овде!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button