Реклама
Култура[тор]

Бетмен во петок доаѓа во Скопје

Реклама

Бидете подготвени, светскиот мега хит Бетмен во петок доаѓа во Скопје!

Маркетинг

Кино Милениум ги потврди информациите и најави дела македонската премиера на филмот ќе се одржи во петок на 27 јули во киносалата во ГТЦ. Првата проекција ќе биде во 20 часот, додека втората е закачана за во 23 часот. Инаку, премерата се случува само една недела по масакарот во Аурора, кога при премиерата на овој филм во едно кино во близина на Денвер, загинаа 12 лица, а повеќе од 60-на беа повредени. Доволен предизвик за да го погледнете филмот, нели?

А доколку во моментот сакате да погледнете неколку кадри од филмот, и тоа оние најважните, тогаш кликнете тука.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button