Реклама
Култура[тор]

Бајага & Инструктори во Колосеум

Реклама

„Доколку сте ју-носталгичари и расположени сте за кул забава, тогаш во сабота, на 5 ноември нацртајте се во клуб Колосеум и слушајте ги Бајага & Инструктори.“

Картите можете да ги набавите од сервисот kupikartizase.com, со тоа што првите 500 се по супер цена од само 250 денари, потоа 300, а на врата 350. Не бидете бајаги, туку побрзајте! :)

Маркетинг

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button