9 години чекаа на ова: Сања и Слаткар пресреќни – честитки пристигнуваат од сите страни
Наши ѕвезди

9 години чекаа на ова: Сања и Слаткар пресреќни – честитки пристигнуваат од сите страни

Честитки не престануваат да пристигнуваат до Сања и Слаткар. Познатиот рапер Марко Маринковиќ и некогашната манекенка Сања Николиќ се вистински…
Сега е јасно од кој ја наследила убавината – ова е мајката на Нина Ангеловска
Наши ѕвезди

Сега е јасно од кој ја наследила убавината – ова е мајката на Нина Ангеловска

Жените се мнозинство во семејството на Нина Ангеловска. Поранешната министерка за финансии Нина Ангеловска на свои 35 години веќе има…
Куќа како замок: Маја Панчева го покажа својот дом – погледнете го овој раскош
Наши ѕвезди

Куќа како замок: Маја Панчева го покажа својот дом – погледнете го овој раскош

Панчеви живеат во куќа како од филмовите. Пејачката Маја Гроздановска – Панчева и нејзиниот сопруг, некогашниот фудбалер Дарко Панчев се…
Шеф Марк во нова авантура – познатиот готвач јаваше магаре
Наши ѕвезди

Шеф Марк во нова авантура – познатиот готвач јаваше магаре

Марк се качи на магаре и предизвика бура реакции на Инстаграм. Македонскиот готвач Марк де Јонг и неговата сопруга Василка…
Дали ви личи на 6-ти месец – Миа Костова го покажа трудничкиот стомак
Наши ѕвезди

Дали ви личи на 6-ти месец – Миа Костова го покажа трудничкиот стомак

Некогашната водителка Миа Костова денес е една од најуспешните инфлуесерки во земјава. Одлуката да заврши со телевизиската кариера и целосно…
Ова е нејзината тајна: Згодната македонска водителка покажа како готви и што јаде
Наши ѕвезди

Ова е нејзината тајна: Згодната македонска водителка покажа како готви и што јаде

Елена откри во што е тајната на нејзината витка линија. Водителката Елена Стефановска во јавноста е позната како Елена Живот…
Јован е копија на тато: Мицкоски го покажа синот и му го честиташе роденденот
Наши ѕвезди

Јован е копија на тато: Мицкоски го покажа синот и му го честиташе роденденот

Мицкоски јавно му го честиташе родеденот на својот наследник. Претседателот на опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ на социјалните мрежи освен објави поврзани…
Back to top button